Birgitte Riddersholm
Energiuddannelsen
Erhverv
Coaching forløb Human Design
House of Being
Om Blog Nyhedsbrev
English
Nyhedsbrev
eEnergiuddannelsen
eErhverv
Go' energi på arbejdspladsen
Test: Energiindekset
cCoaching forløb
hHuman Design
eEvents & Foredrag
Kalender
pPower Gus
pPower Breathwork
pPower Træning
Online Kursus: Mestre din energi
tTEDx: The Power of Human Design in Leadership
hHouse of Being
House of Being Community
Om
Blog
nNyhedsbrev
eEnglish
gGet Your Human Design
eExecutive Coaching
Nyhedsbrev
Helle B.
05/03-2026

Jeg har lavet åndedræts sessionen og det er vildt det jeg mærker og den ro jeg får efter. Det skal prøves for at mærke forskellen.

De blog indlæg som er på siden, er så godt beskrevet og flere ting, som var en "nå det er sådan det hænger sammen" der var nye brugbare ting for mig. Smuk opsat side og skønt at der allerede er sat LIVE events op frem til juli måned, som man kan tilmelde sig.

Sidst men ikke mindst har jeg købt alle 4 kurser allerede nu, så jeg kan dygtig gøre mig.

Jeg har fulgt Birgitte længe og jeg ved at jeg kan mærke hende passion og energi på den anden side af skærmen, så derfor var der ikke tvivl om jeg jeg skulle være med på siden og have hendes kurser. Jeg glæder mig så meget til at være med.

Birgitte Riddersholm
Handelsbetingelser
Privatlivspolitik
Copyright © 2026 House of Being v. Birgitte Riddersholm
Amex Bancontact Diners Discover iDEAL JCB Mastercard Visa
AmexAmex BancontactBancontact DinersDiners DiscoverDiscover iDEALiDEAL JCBJCB MastercardMastercard VisaVisa